Το ΕΒΕΑ σας ενημερώνει ότι το Ελληνογερμανικό Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, Επίσημος Αντιπρόσωπος του Εκθεσιακού Οργανισμού του Μονάχου, διοργανώνει για πρώτη φορά Ελληνικό Ομαδικό Περίπτερο στη Διεθνή Έκθεση FENESTRATION BAU China 2018 η οποία θα πραγματοποιηθεί απο τις 31.10.2018 μέχρι τις 03.11.2018 στο Πεκίνο, στο Νew China International Exhibition Center (NCIEC).
Δείτε εδώ αν επιθυμείτε να δηλώσετε το ενδιαφέρον σας.
Οι ενδιαφερόμενοι για συμμετοχή στο Ελληνικό Ομαδικό Περίπτερο μπορούν να απευθύνονται στον κ. Γιάννη Πατσιαβό, τηλ. 210 64 19 026, Ε-Μail: y.patsiavos@ahk.com.gr.
Όροι Χρήσης |
Πολιτική Ασφάλειας |
Πολιτική Απορρήτου
Designed & Developed by Knowledge Broadband Services , Powered by e-boss